Komuniteti Aktiv

Ndërvepro në lojra shumëfishuese dhe në sajt


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Lojë Pornoje Për Të Gjithë

Lojra pa seks të plota, pa demos, pa regjistrim.

Lojrat Më Të Mira Për Të Rritur: Krijo Llogarinë Tuaj Falas Tani

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Regjistrohu tani!

Lojrat Më të mira të Të Rriturve janë platforma e parë e lojrave për djemtë që i pëlqejnë lojrat. Më saktë se kaq, lojëra të rriturish! E sheh, Lojrat më të Mira Të Të Rriturve janë krijuar për qëllimin e vetëm për t'u ofruar njerëzve një alternativë të mundshme për rrjedhën e lojrave që u mungon përmbajtja e të rriturve. Nëse e pyet ndonjë njeri se cilat janë dy gjërat e tij të preferuara, shanset janë që ai të të thotë seks dhe video lojra. Zgjidhja këtu ishte t'i kombinonim të dyja! Na pëlqen të mendojmë se kemi bërë një punë fantastike për këtë dhe do të donim t'ju ftonim brenda, mund ta shihni vetë., Ne besojmë se një njeri që i pëlqen videolojrat e pornos do të ketë një ditë absolute në terren brenda. Komuniteti vërtetë ndrit kur ju të hyni brenda dhe të shikoni për veten tuaj hapat që ne kemi marrë për të krijuar lumturinë E klasit botëror. Nëse doni të dini më shumë rreth platformës, ju lutem merrni në konsideratë leximin dhe unë do t'ju jap një pamje të përgjithshme të asaj që ne kemi për të ofruar. Përndryshe, regjistrohu tani dhe hyr brenda, nuk do zhgënjehesh!

Hyrje e lirë përgjithmonë

Një nga gjërat më të rëndësishme për ne këtu në Lojrat Më të Mira Të Të Rriturve ishte të krijonim një platformë që njerëzit mund të hynin pa paguar privilegjin. Ne marrim një vendim të qëllimshëm për ta mbajtur komunitetin tonë të lojrave të rritur të lirë për të luajtur: kjo do të thotë se ju mund të regjistroheni pa na dhënë asnjë qindarkë. Përfitimi i këtij sistemi na lejon ne të përqëndrohemi në sigurimin e lojrave të mëdha dhe monetizimin pas-faktit-ju do të vini re më herët se kjo do të jetë shumë e dobishme për përdoruesin përfundimtar. Mund të kontribuoni me donacione nëse dëshironi, por është krejtësisht opsionale., Përfundimisht, Lojrat Më të Mira Të Të Rriturve do të mbajnë veten me reklama me ndikim të ulët si edhe me mikrotraksione të vogla në lojra të ndryshme. Vini re se këto mikrostraksione nuk do të paguhen për të fituar: ata gati ofrojnë një ndryshim kozmetik apo diçka të ngjashme me këtë efekt. Ne shpresojmë se ju nuk do të humbasë për të paguar shanset për një titull me cilësi të ulët. Që tani e tutje, Lojrat Më të Mira Të Të Rriturve janë të angazhuara të bëjnë një lojë të lartë pa etiketën e çmimit. Sa njerëz u zhgënjyen kur Cyberpunk 2077 doli?, Ata paguan shumë para për një produkt inferior që nuk ishte ajo që u premtohej: e pafalshme! Kjo nuk do të ndodhë këtu në Lojrat Më të Mira Të Të Rriturve, ne vetëm po të sjellim më të mirën dhe nuk duam para në këmbim!

Afrim grafikë Premium

Çdo lojtar i eksituar e di se nëse do të kesh një përvojë të mirë loje, lojrat duhet të duken fantastike. Si rezultat i këtij fakti, Lojrat Më të Mira Të Të Rriturve kanë investuar shumë nga buxheti i saj në motorin grafik në mënyrë që lojrat tona të duken fantastike. Shanset janë që ju të mos gjeni një platformë më të mirë me grafika më realiste. I kemi kontrolluar të gjitha konkurrencat dhe na beso, janë shumë prapa asaj që ofrojmë tani! Një pjesë e asaj që e bën grafikën tonë të afrohet kaq mirë është se ne punësuam më të mirin që ishte i gatshëm të vinte dhe të zhvillonte një platformë për lojra të rriturish., Nuk ishte e lirë, por mund të vësh një çmim në lojën më të lartë? Kur do një produkt që mund të gjithë konkurrencën, duhet t'i fusësh paratë aty ku e ke gojën. Lojrat më të Mira të Të Rriturve janë të kënaqura të kenë atë që ne e konsiderojmë si cilësinë më të lartë grafike objektive në industri. Mjaft i zvarrite grushtet me një bashkësi nën-parëshe që nuk është e aftë të dorëzojë atë që do: qëndro me mbretërit dhe përfundimi do të jetë më Shumë se I Rregullt. Grafikat tona janë optimizuar në mënyrë që shumica e sistemeve të jenë në gjendje t'i drejtojnë ato pa asnjë problem.

Ofrohet hyrje e lëvizëshme

Për disa njerëz, hyrja në PC është vetëm një pjesë e pazëllit. Shumë lojtarë atje jashtë duan të jenë në gjendje të përdorin pajisjet e tyre celulare si dhe PCs e tyre. Lajmi i mirë është se u ofrojmë akses të dy mediumeve si dhe shumë të tjerëve. Kjo u arrit duke përdorur teknologjinë e shfletuesit. Për sa kohë që Keni Krom, Firefox, Safari apo Opera, nuk do të keni probleme fare me atë që do të gëzoni suitën e plotë të lojrave seksuale në dispozicion brenda. Kjo do të thotë gjithashtu se portet e lëvizshme të këtyre shfletuesve do të drejtojnë lojrat tona pa asnjë problem., Ti mund të sinkronizosh edhe kursimet e tua nëpër platforma, kështu që kalo në mes të pajisjeve tuaja pa asnjë problem! Mund të futesh në Të Gjitha lojrat në Lojrat Më të Mira Të Të Rriturve duke përdorur një pllakë nëse ke një, zgjedhja është e jotja. Ne shpresojmë se duke ofruar akses në komunitetin tonë nëpërmjet mediumeve të ndryshme, ne mund të tërheqim shumë njerëz të ndryshëm. Ka plane për një lëshues përfundimisht, por tani nuk është një përparësi e jona.

Lojë e shkëlqyer brenda

Ndërkohë që ne premtojmë grafika të klasit botëror, kjo nuk do të thotë se loja jonë vuan më së paku. Ne donim të siguroheshim që të gjitha lojrat brenda janë të bukura për të luajtur. Kjo është arritur nëpërmjet një pyetjeje të thjeshtë: a do ta luajë dikush këtë lojë pa elementët e seksit? Nëse përgjigja është 'po', atëherë shanset janë loja jonë është e mirë – nëse përgjigja është 'jo', ka mundësi të kenë ndodhur probleme. Angazhimi ynë për ty është se të gjitha lojrat që do të luash do të jenë të përshtatshme edhe për versionet jo të rritura të lojës, thjesht ndodh që edhe ne të përfshijmë porno falas!, Unë mendoj se vetëm për të mbuluar çdo gjë që ju duhet të dini rreth komunitetit Më të Mirë Të Lojrave Të Të Rriturve. Siç u përmend më parë, ne nuk kemi shumë gjëra të planifikuara për të ardhmen, dhe të ne do të jetë i sigurt për të rinovuar blogun tonë në kohën e duhur, kur ne kemi më shumë detaje në dispozicion. Tani, është koha të regjistrohesh dhe të hysh brenda! Mjaft u sorollate nëpër shkurre, krijo llogarinë tënde dhe luaj!

Presim të të shohim në anën tjetër.

Luaj Falas Tani